دشمن دیروز جمعی از عزیزان ملت ما را دست بسته زنده به گور کرد تا راه امام را بی رهرو سازد و امروز هم رفاه‌طلبان جاه‌طلب و عاشقان یقه‌چاک آمریکا می خواهند با قرارهای ذلت بار ملت ما را کت بسته تسلیم آمریکا کنند.
حجت الاسلام و المسلمین  سید حمید روحانی در گفتگو با خبرنگار بسیج در خصوص پیام حماسه استقبال از پیکر مطهر ۱۷۵ شهید غواص گفت: دشمن دیروز جمعی از عزیزان ملت ما را دست بسته زنده به گور کرد تا راه امام را بی رهرو سازد و امروز هم رفاه طلبان جاه طلب و عاشقان یقه چاک آمریکا می خواهند با قرارهای ذلت بار ملت ما را کت بسته تسلیم آمریکا کنند تا راه امام را به بن بست کشانند و انقلاب اسلامی را زنده به گور کنند.
وی ادامه داد: حماسه ملت ایران در ۲۶ خرداد و تجلیل از شهیدان غواص ثابت می کند راه حسین(ع)، راه خمینی(ره) ، راه انقلاب اسلامی و در واقع راه اسلام ناب محمدی (ص)به بن بست نمی رسد چون به عاشورا و رمضان متصل است.
روحانی افزود: پیامی که شهدای عزیز ما ، شهدای غواص و دیگر شهدا در این جریان اخیر دادند این واقعیت است که شهدا همیشه زنده و حاضر هستند و در مقاطع حساس با حضورشان راه خدا را استواری می بخشند.
وی با بیان اینکه برخی از فریب خورده ها و سازش کاران گفته بودند راه شهدا فراموش شده ، ادامه داد: شهدای غواص در میان مردم و حماسه ۲۶ خرداد نشان دادند زنده اند و یا با جسد و یا شیوه های دیگر کاملا در صحنه می‌آیند.
رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران با اشاره بر اینکه دشمنان دست حضرت عباس(ع) را قطع کردند تا راه حسین(ع) را بی رهرو سازند اما مگر راه حسین پایان یافت ، ادامه داد: راه شهدا را نه می‌توان با دست بستن به بن بست کشاند و نه با زنده به گور کردنشان، دشمن می خواست راه امام و انقلاب را به گور بسپارند اما خود به گور رفتند وشهیدان ما زنده و استوار هستند.
روحانی مقاومت و ایستادگی و سازش ناپذیری را پاسداری از عزت دانست و گفت: شهدا یادآوری کردند راه عزت و غیرت و را فریاد بزنیم و فریاد هیهات منا الذله را فراموش نکنیم و سازش را محکوم کنیم.
وی خاطرنشان کرد: شهدا با پیام خودشان به شیطان بزرگ یادآوری کردند فکر نکنند با یک سلسله جریانهای سیاسی و بده بستان هایی که با عناصر سازشکار دارند می توانند ملت ما را به ذلت بکشانند، ملت ایران زنده و پیرو امام و رهبری و ادامه دهنده راه شهدا است و با این گونه ترفندها هیچگاه به دشمن اجازه سلطه و استیلا را نمی دهند.
رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران ادامه راه شهدا را پیروی از ولایت و رهبری خواند و گفت: ملت ایران باید بیش از گذشته در دفاع از ولایت حضور داشته باشد و ملت ما هم در این روز با حضور در صحنه و تجلیل از شهدای عزیز به این ندا لبیک گفت و نشان داد راه این ملت از سازش کاران جداست و با سیاه نمایی نمی توان آنها را از امام و شهدا جدا کرد.
وی حضور مردم در تجلیل از شهدا را دست رد زدن بر سینه سازشکاران دانست و گفت: کسانی که فکر می کنند آب خوردن باید از ملت به دست بیاید اشتباه می کنند و پیروان عاشورا و رمضان نان و آبشان را با عزت و شرافت و کرامت انسانی تامین می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

massa id, porta. Curabitur Praesent ut fringilla felis Aliquam non pulvinar