یادی از امید اسلام به مناسبت سالگرد شهادت شهید ثانی از تبار خمینی آیت‌الله سید مصطفی خمینی

image_print

سند 12جناب آقای…. دامت افاضاته

در تاريخ ۲ محرم الحرام/۹۳

پس از اهداء تحيات و سلام لازم است كه تذكر دهم

اخيراً زمزمه محاكمه قلابي در ايران به گوش مي‌رسد و شنيده شده است كه حكومت دست‌نشانده و پوشالي به خاطر آنكه شكل حق‌به‌جانبي به قلدري‌ها و قانون‌شكني‌هاي خود دهد و به جهت آنكه بتواند سرپوشي روي خرابكاري‌هاي دائمي خائنان بكشد دست به اين كار ابلهانه زده است غافل از آنكه ملت هوشمند و نجيب ايران ديگر به جهت اين مكاري‌ها و خيمه‌شب‌بازي‌ها از حاشيه حقايق دور نمي‌شود اين سفاكان بي‌شرم و خون‌آشامان همه‌جائي به خيال آنكه پاسخي به نداهاي جهاني بدهند و بازگو كنند كه ايران مهد قانون و دفاع از قانون است اين چنين وانمود نموده‌اند كه جز حكومت بر مبناي عدالت خبري ديگر نيست و جزء پياده ساختن قانون، صدائي به گوش نمي‌خورد.

آيا دزدي و غارتگري عدالت است؟ آيا اموال يك ملت گرسنه و بيچاره را به ديگران به خاطر چند روز حكومت با دست اخلاص تقديم كردن حكومت عدل است؟ آيا ذخائر گوناگون اين مملكت را چه تحت‌الارض و چه فوق‌الارض براي چند صباح هوسراني و خوشگذراني، حكومت قانون است؟ آيا به زندان‌هاي طويل‌المده و به حبس‌ها و سياهچال‌هاي غيرمعلوم انداختن جوانان و روشنفكران حكومت و عدالت است. كشتن دسته‌جمعي و زجر، شكنجه دادن آزاديخواهان و جوانمرداني‌ كه حاضر به خم شدن پيش اجانب نيستند و به استعمار تن در نمي‌دهند عدالت‌گستري است؟ ما نمي‌دانيم كي و كي بايد به اين بدبختي‌ها و نابساماني‌ها سامان دهد و فقط بايد دلخوش داشته باشيم كه ولي عصر عجل‌الله تعالي فرجه‌الشريف تشريف بياورند و اساس خانمان‌سوز ظلم را برچينند و علم عدالت و داد را برافرازند و ديگران ديگر تكليفي ندارند و وظيفه‌اي براي خود احساس نمي‌كنند آيا مي‌توان باور نمود كه اساس اسلام را به پا ساخته و شالوده او را ريخته و رفته و ديگران را نسبت به اسلام تعيين تكليفي نكرده‌اند.

هيچ مي‌توان به اين موضوع اذعان نمود آيا هيچ عاقلي مي‌توان اعتراف داشته باشد كه حق تعالي بنيان اسلام را توسط نبي اكرم (ص)‌ بپا داشته و نداي الا ان حزب الله هم الغالبون را با صداي رسا و با ندائي بلند به عالم ابلاغ نمودند و فكري براي انجام اجراء اين اسلام نفرمودند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *