فراماسون ها در درازای سده گذشته با شعار «از فرق سر تا نوک انگشت پا باید فرنگی شویم تا ایران به توسعه و ترقی دست یابد» تلاش کردند ایران را به گنداب ذلت، رذالت، وابستگی و سیاهی و تباهی بکشانند. منظور از فرنگی شدن یعنی سقوط اخلاقی، ذلت پذیری، زبونی پشت کردن به ارزشهای انسانی، تن در دادن به همه زشتی ها،پلیدی ها ، کژی ها، نادرستی ها، خلاف کاری ها و غرق شدن در فساد و فحشا و خوی حیوانی و…

امروز جناب رئیس جمهور بر آن است که این شعار یکصد ساله فراماسون ها را عملاً پیاده کند، با دروغ گفتن و اصرار بر دروغ، وعده های دروغ دادن حمایت از مفسدان اقتصادی، بازگذاشتن راه دزدی، رانت خواری، رشوه گیری، میدان دادن به قاچاقچی ها، بی تفاوتی در برابر فشارهای اقتصادی، تورم و گرانی و دردها و رنج هایی که امروز ملت مظلوم و ستمدیده ایران با آن دست به گریبانند بر آن است که ملت ایران را به سقوط اخلاقی بکشاند و بدینگونه ملت ایران را از فرق سر تا انگشت پا فرنگی سازد.

لیکن ملت شریف ایران استوارتر از آن است که با این ترفندها و توطئه ها فریب بخورد و کژ راهه برود. قرآن کریم با اعلام قتل الخراصون به این دولت دروغ پرداز نفرین کرده است ملت ایران نیز امروز با شعار مرگ بر خراصون نفرت و انزجار خود را از این دولت دروغ پرداز اعلام می دارد.

بخشی از سخنرانی دکترسید حمید روحانی در جمع معتکفین مسجد لولاگر

جمعه ۲۹ آذر ۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ut ut Praesent pulvinar leo adipiscing risus ut libero.