خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
96/2/23 - 16:28 2017/5/13
شناسه خبر : 588

سه سوال از رئیس جمهور

ﺣﺠﺔ الاسلام دکتر سید حمید روحانی در سخنرانی خود در بهشهر در شب نیمه شعبان ( 22 اردیبهشت 96) از جناب آقای شیخ حسن روحانی (رئیس جمهور) خواستند به این سه سوال پاسخ دهند
هوالعزیز
سه سوال از رئیس جمهور
 
ﺣﺠﺔ الاسلام دکتر سید حمید روحانی در سخنرانی خود در بهشهر در شب نیمه شعبان ( 22 اردیبهشت 96) از جناب آقای شیخ حسن روحانی  (رئیس جمهور) خواستند به این سه سوال پاسخ دهند:
1. مدت طولانی است که در برخی از فضاهای مجازی عکس و صدای جناب ایشان آمده است که با یک مقام اسرائیلی ملاقات دارند و علیه امام پیشنهادهایی به طرف صهیونیستی می‌دهند اگر واقعیت ندارد اولاً چرا تکذیب نکرده‌اند، ثانیاً چرا هیچگونه پیگیری از طرف ایشان برای شناخت کسانی که به جعل این کار دست زده‌اند به عمل نیامده است؟!
2. نقش ایشان در جریان آمدن مک‌فارلین به ایران چه بوده است و در آن مورد چه مأموریت‌ها و مسئولیت‌هایی بر عهده داشته‌اند؟ ایشان که در شعار از شفافیت سخن می‌گویند خوب است به صورت شفاف نقش خودشان را در جریان مک‌فارلین برای مردم توضیح دهند.
3. ماجرای کنار زدن ایشان از سرپرستی سیمای جمهوری اسلامی ایران از جانب حضرت امام (س) به علت چه مسائلی بوده و گویا امام در آن ماجرا حتی از پذیرفتن ایشان برای توضیح نیز خودداری ورزیده‌اند خوب است ملت ایران را در ریز آن قضایا قرار دهند.