کلام حضرت امام

iranemoaser.com

روزشمار انقلاب اسلامی

iranemoaser.com

مسئله فلسطین

iranemoaser.com

چاپ
شناسه خبر : 574
95/3/29 - 11:31 - 2016-6-18 12:31:49
سخنرانی حجت‌االاسلام سید حمید روحانی در شهرکرد بتاریخ 14 خرداد 1395 بمناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

مذاکره با آمریکا بیهوده است/ذات آمریکا جهان‌خواری است/دست‌های مرموزی به‌کار افتاده تا راه امام(ره) را به بی‌راهه بکشاند

سخنرانی حجت‌االاسلام سید حمید روحانی در شهرکرد بتاریخ 14 خرداد 1395 بمناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)
رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی گفت: امروز دست‌های مرموزی به کار افتاده تا راه امام خمینی(ره) و شهدا را به بی‌راهه بکشاند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، حجت‌الاسلام سید حمید روحانی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی‌(ره) پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: امام خمینی‌(ره) نهضت انقلابی خود را با اتکاء به ملت آغاز و انقلاب را به پیروزی رساندند. باید توجه داشت هر حرکتی با اتکاء به ملت پیش برود، موفق خواهد بود. 
رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز دست‌های مرموزی به کار افتاده تا راه امام خمینی(ره) و شهدا را به بی‌راهه بکشاند، افزود: امروز بزرگترین خطرِ پیش‌رو، تحریف مسیر امام(ره) و انقلاب است، از همین حیث نباید اجازه داد کسانی آگاهانه و یا ناآگاهانه در مسیر انحراف اصول امام راحل تلاش کنند.
وی با بیان اینکه مذاکره با آمریکا بیهوده است، تأکید کرد: ذات آمریکا جهان‌خواری و تضعیف حقوق ملت‌ها است و از این رو از چنین دولتی انتظار مساعدت بیهوده است.
روحانی در ادامه با بیان اینکه استکبار‌ستیزی از اصول امام خمینی(ره) بود، تصریح کرد: استکبارستیزی اصلی برگرفته و دستور صریح قرآن است و کسانی که در مقابل ظلم سکوت می‌کنند در ظلم ظالم شریک هستند.
 با اشاره به روحیه سازش‌ناپذیری امام راحل گفت: عدم سازش با دشمن از دستورات صریح قرآن است که اگر در مقابل دشمن سست شدید مصیبت‌های شما مضاعف می‌شود.
رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با بیان اینکه حمایت از مستضعفان و آزادی‌خواهان از دیگر اصول اساسی امام خمینی(ره) بود، بیان کرد: امام از همان ابتدا بر مسئله فلسطین و حمایت از مردم آزادی‌خواه حساس بودند
 

نامه حضرت امام

iranemoaser.com

کتاب نهضت امام خمینی

iranemoaser.com

نقد کتاب

iranemoaser.com

گفتنی ها و دانستنی ها

گفتنی ها و دانستنی ها