کلام حضرت امام

iranemoaser.com

روزشمار انقلاب اسلامی

iranemoaser.com

مسئله فلسطین

iranemoaser.com

چاپ
شناسه خبر : 533
94/4/2 - 12:17 - 2015-6-23 12:17:41
واقعیت این است که امروز، بد‌اندیشان واداده و تسلیم‌طلبان خود‌باخته که به قول مولوی از بوی عطرآگین آزادی و استقلال ایران در رنجند و در معرض بی‌هوشی! تلاش گسترده‌ای دارند که ملت ایران را از راه امام و انقلاب دور سازند

حماسه 26 خرداد، چرا تسلیم طلبان را بلرزانید؟!

واقعیت این است که امروز، بد‌اندیشان واداده و تسلیم‌طلبان خود‌باخته که به قول مولوی از بوی عطرآگین آزادی و استقلال ایران در رنجند و در معرض بی‌هوشی! تلاش گسترده‌ای دارند که ملت ایران را از راه امام و انقلاب دور سازند
از: سید حمید روحانی
به یاد دارم که در عصر شوم و سیاه پهلوی دوم، روزنامه‌های وابسته به دربار و سازمان‌های فراماسونری و قلم به مزدان سرسپرده به انگلیس و آمریکا در راستای توطئه اسلامی‌زدایی، همه ساله با هر بهانه و دستاویزی عزاداری‌ها برای سالار شهیدان و دیگر حماسه آفرینان کربلا را مورد تاخت و تاز قرار می‌دادند، آن عزاداری‌ها را اعمالی ارتجاعی می‌نمایاندند و علیه آن فراوان قلم می‌زدند، جوسازی و سمپاشی می‌کردند و با یک سلسله تبلیغات زهرآگین تلاش داشتند ملت ایران را از عاشورا و عاشورایان غافل سازند و راه شهادت و شهادت طلبی را به بن‌بست بکشانند و با این شیوه و شگرد شیطانی کاخ نشینان و زورمداران درون مرزی و برون مرزی را از خطر پیروزی خون بر شمشیر مصون دارند لیکن به رغم یکسال آزگار سمپاشی قلم فرسایی علیه عزاداری حسینی، به محض آنکه محرم فرامی‌رسید، فریاد یا حسین در سراسر کشور طنین انداز می‌شد و پرچم عزای حسینی در هر کوی و برزن به اهتزاز درمی‌آمد، رهروان راه حسین در سراسر کشور سیاه پوش می‌شدند و به نوحه‌خوانی، سینه‌زنی و مرثیه‌سرایی می‌پرداختند و به نوکران قدرت و شهرت و شهوت و آن بدخواهانی که می‌خواستند مردم ایران را بنده و برده جهانخواران ببینند به طور عینی نشان می‌دادند که خورشید عاشورا را با جوسازی و سمپاشی و فوت بی‌رمق و سست خفاشان کور‌دل نمی‌توان از نورافشانی بازداشت. مه فشاند نوروسک عوعو کند و صدا البته خورشید عالمتاب با عوعوسک از ضوء و نورفشانی باز نمی‌ماند.
واقعیت این است که امروز، بد‌اندیشان واداده و تسلیم‌طلبان خود‌باخته که به قول مولوی از بوی عطرآگین آزادی و استقلال ایران در رنجند و در معرض بی‌هوشی! تلاش گسترده‌ای دارند که ملت ایران را از راه امام و انقلاب دور سازند. در این دو سال اخیر تبلیغات زهرآگین و سهمگینی به کار گرفتند تا ملت ایران را به سازش و کرنش بکشانند و راه امام و آرمانهای انقلاب را مایه گرفتاری، بیکاری، تورم و گرانی و ناهنجاری‌های گوناگون اقتصادی بنمایانند. گفتند و نوشتند که راه پیشرفت و توسعه ایران در سر سپردن به شیطان بزرگ است و ملت ایران جز سازش و کرنش و تسلیم در برابر «کدخدا»! گریزی و گزیری ندارند. در این دو سال آزگار پیوسته در بوق و کرنا دمیدند که آرمان‌خواهی و استقلال‌طلبی در دنیای امروز راه به جایی نمی‌برد و ملت ایران اگر می‌خواهد به نان و نوایی برسد و حتی آب خوردن گوارایی داشته باشد باید در برابر شیطان بزرگ و دجال زمان سرتسلیم فرود آورد و به خواسته ضد‌انسانی آنها تن در دهد. تسلیم طلبان در این دو سال به هر بهانه و دستاویزی به انقلاب و انقلابی‌گری تاختند، شهادت و شهادت طلبی را نکوهش کردند، نیروهای انقلابی، حزب اللهی و بسیجی را خشونت طلب و افراطی خواندند، مقاومت، سازش ناپذیری و آزادیخواهی و استقلال طلبی را پوچ و غیر‌عقلانی و دور از اعتدال وانمود کردند! شیطان بزرگ را کدخدای دنیا نامیدند و برخلاف نص صریح قرآن که مبارزه با ظلمه و ستمکاران را واجب و برگشت ناپذیر می‌داند اعلام کردند که «تا قیامت نمی‌توانیم با آمریکا قهر باشیم»!! برخلاف نص صریح قرآن: «لن یجعل الله الکافرین علی المومنین سبیلا» در بند و بست‌های پشت پرده، امتیازهای ننگ باری را به دشمنان اسلام دادند تا بتواند در همه شئون ایران دخالت کند و سرنوشت ملت ایران را دست خوش اغراض شوم استکباری خود قرار دهد.
تسلیم‌طلبان و سازشکاران را گمان این بود که این تبلیغات ننگین و زهرآگین که در این دو سال اخیر به اوج خود رسیده توانسته است ملت ایران را تحت تأثیر قرار دهد و از راه امام و انقلاب بیگانه سازد و به سازش و کرنش بکشاند، لیکن حضور حماسی مردم در 26 خرداد/ 94در تشییع و تجلیل از شهدا و شعارهای انقلابی و ضد‌آمریکایی و ضد‌سازش کاری‌ها، همانند پتکی آهنین به مغز غرب باورانی که رو به قبله کاخ سفید به نیاز و نماز ایستاده‌اند فرود آمد و کاخ امید و آمالشان را بر سرشان خراب کرد و بار دیگر نشان داد که انقلاب اسلامی و آرمان‌های الهی امام ریشه‌دار‌تر از آن است که لیبرالیستهای سازشکار و غرب زده‌های بیعار بتوانند آن را به چالش بکشند و با ترویج از فرهنگ غرب و اندیشه‌های لیبرالیستی، اباحی‌گری و با به راه انداختن جشنواره ها وارکستهای ساختار شکنانه ملت ایران را به گنداب عفت سوزی، عزت فروشی و بی‌غیرتی و بی‌تفاوتی بکشانند و نور انقلاب را خاموش کنند.
آری حماسه تاریخی 26 خرداد سازشکاران و تسلیم طلبان را سخت بلرزانید زیرا اولا این واقعیت را آشکار ساخت که خط سازش با آمریکا از پشتیبانی ملت ایران برخوردار نیست و جریانی مغایر با خواست و سیاست مردم ایران است، ثانیاً سازشکاران به درستی دریافتند که تلاش و توطئه دو ساله آنها در راه استحاله انقلاب اسلامی و به بن بست کشاندن راه امام، عبث و بیهوده بوده و راه به جای نبرده است و ملت انقلابی و ولایتمدار ایران همانند کوهی استوار در صحنه حضور دارد، خون شهدا و آرمانهای امام و رهبری را پاس می‌دارد و همچنان که در روز 26 خرداد اعلام کرد:
می‌جنگد، می‌میرد، سازش نمی‌پذیرد 
هیهات مناالذله
نه تسلیم – نه سازش، نبرد با آمریکا
عزت قابل مذاکره نیست، حتی اگر دست‌های ما بسته باشد
خون شهیدان ما قابل اکسید نیست
در منطق شهادت، تحریم حرف مفت است
آب خوردن ما وابسته به سلام بر حسین است، نه به تحریم‌ها 
مرگ بر آمریکا
 

نامه حضرت امام

iranemoaser.com

کتاب نهضت امام خمینی

iranemoaser.com

نقد کتاب

iranemoaser.com

گفتنی ها و دانستنی ها

گفتنی ها و دانستنی ها