کلام حضرت امام

iranemoaser.com

روزشمار انقلاب اسلامی

iranemoaser.com

مسئله فلسطین

iranemoaser.com

چاپ
شناسه خبر : 368
93/12/16 - 16:30 - 2015-3-7 15:30:28
سید حمید روحانی
هشدار
 
هوالعزيز
رویای مذاکره با امریکا
 
با آرزوي قبولي طاعات و عبادات همه بندگان شايسته و وارسته خداوند، در آستانه فرا رسيدن ماه مبارك رمضان، ماه خودسازي و پندآموزي، بايسته است نكاتي را يادآور شوم:
ساده‌انديشاني كه پيوسته وسوسه مي‌شوند و وسوسه مي‌كنند كه چرا با امريكا وارد مذاكره نمي‌شويم و روابط عادي برقرار نمي‌كنيم، خوب است چشم‌هايشان را باز كنند و از آنچه در كشور مظلوم سوريه مي‌گذرد، پند بياموزند و عبرت بگيرند.
دولت بشار اسد نه در كشور خود انقلاب كرده و نه از صدور انقلاب دم مي‌زند، نه پرچم اسلام ناب محمدي (ص) را بلند كرده و نه انديشه‌‌هاي ليبراليستي را به چالش كشيده است. نه ملت سوريه سفارت امريكا را تصرف كرده و نه به سفارت انگلستان يورش برده است. نه شعار مرگ بر امريكا در قلمرو حكومت بشار اسد طنين‌انداز است نه با امريكا قطع رابطه كرده و نه سفارت آن كشور را در سوريه بسته است. نه از مذاكره با امريكا سرباز زده و نه آشكارا خواهان نابودي «اسرائيل» از صفحه روزگار شده است و نه... ليكن كشورش را به جولانگاه جاسوس‌هاي صهيونيستي و حياط خلوت سرجوخه‌هاي عربده‌كش امريكايي بدل نكرده و حقوق مردم بي‌پناه فلسطين و ديگر محرومان و مستضعفان منطقه را ناديده نگرفته است، مي‌بينيم كه شيطان بزرگ و ديگر جهانخواران غربي امروز چه توطئه‌هايي بر ضد او تدارك ديده‌اند.
راستي نظام جمهوري اسلامي و ملت شرافتمند ايران اگر روزي بخواهند خداي نخواسته با امريكا كنار بيايند تا چه پايه‌اي بايد سقوط و عقب‌گرد كنند و به پستي و رذالت و ذلت در برابر ابرقدرت‌ها تن دردهند تا از توطئه‌ها، تجاوزها و تحريم‌هاي اقتصادي و... مصون بمانند و امريكا ما را به عنوان ملتي دست دومي و طفيلي به رسميت بشناسد و از ما راضي شود؟ ولن ترضي عنك اليهود و النصاري حتي تتبع ملتهم. فاعتبروا يا اولي الابصار

کلید واژه ها

نامه حضرت امام

iranemoaser.com

کتاب نهضت امام خمینی

iranemoaser.com

نقد کتاب

iranemoaser.com

گفتنی ها و دانستنی ها

گفتنی ها و دانستنی ها