کلام حضرت امام

iranemoaser.com

روزشمار انقلاب اسلامی

iranemoaser.com

مسئله فلسطین

iranemoaser.com

چاپ
شناسه خبر : 232
93/12/4 - 14:47 - 2015-2-23 14:47:38

 

حمایت قاطع بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی از طرح تفکیک جنسیتی
بنیاد تاریخ پزوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی روز دوشنبه با ارسال نامه ای به محمد باقر قالیباف شهردار تهران حمایت خود را از اجرای طرح تفکیک جنسیتی در شهرداری تهران اعلام کرد.
 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی در این نامه ضمن قدردانی از اقدام تحسین برانگیز آقای قالیباف شهردار تهران خطاب به ایشان آمده است:
بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، حمایت قاطع خود را از اقدام ارزشمند جنابعالی در اجرای طرح تفکیک جنسیتی در شهرداری تهران اعلام نموده و این طرح را مصداق بارز حفظ شئونات اسلامی و ارزشهای اخلاقی و تکریم از بانوان در نظام مقدس جمهوری اسلامی می داند.
ضمن تقدیر از اقدام تحسین برانگیز آن شهرداری یادآوری می نماید، طرح تفکیک جنسیتی در این بنیاد از بدو تاسیس آن به اجرا در آمده که بحمد الله نتایج مطلوبی در بر داشته است.
بی شک مدافعان حفظ ارزشهای اسلامی و کرامت انسانی برغم هجمه برخی افراد طرفدار بی بند و باری در جامعه اسلامی و جریانهای حامی فرهنگ غرب و لیبرالیسم که این روزها در رسانه های خود ساز مخالفت می زنند، از مسئولان عالی نظام انتظار دارند، این طرح در سایر نهادها، سازمانها و ادارات دولتی و غیر دولتی کشور به اجرا در آید.

نامه حضرت امام

iranemoaser.com

کتاب نهضت امام خمینی

iranemoaser.com

نقد کتاب

iranemoaser.com

گفتنی ها و دانستنی ها

گفتنی ها و دانستنی ها