کلام حضرت امام

iranemoaser.com

روزشمار انقلاب اسلامی

iranemoaser.com

مسئله فلسطین

iranemoaser.com

چاپ
شناسه خبر : 215
93/12/4 - 14:50 - 2015-2-23 13:50:18
استيضاح احمدي‌نژاد
 
كارشناسان سياسي و ناظران جريان انحرافي ديرزماني بود پيش‌بيني مي‌كردند كه جناب احمدي‌نژاد اگر روزي به يقين برسد كه فرقه مشائيه و پيروان مكتب ايراني و دوستداران پليد كيان اسرائيلي طبق سنت خدايي «لاينال عهدي‌لظالمين» در نظام جمهوري اسلامي جايگاهي و مسند و مقامي نخواهند داشت، آرام نمي‌ماند و به هر توطئه و ترفندي دست مي‌زند كه ايران را با فتنه تازه‌اي روبرو سازد و اگر بتواند كشور و ملت را با خود به گرداب سقوط و تباهي بكشاند.
به نظر مي‌رسد كه نامبرده با روشي دور از نزاكت در مجلس شوراي اسلامي در عصر روز 15 بهمن‌ماه، آن فتنه پليد را كليد زد و زمينه را براي شعله‌ور كردن آتش فتنه هموار ساخت، كه اميد است مسئولان هوشيار و بيدار نظام جمهوري اسلامي با درايت و مديريت سازنده اين كيد شيطاني را درهم بشكنند و از شعله‌ور شدن آتش فتنه پيشگيري كنند.
استيضاح وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و عدم راي اعتماد به نامبرده و نيز افشاگري‌هاي رئيس محترم مجلس شوراي اسلامي جناب آقاي دكتر لاريجاني، در واقع استيضاح احمدي‌نژاد و سلب اعتماد ملت ايران به نامبرده را به نمايش گذاشت.
اينجانب از رئيس محترم مجلس شوراي اسلامي و نمايندگان محترمي كه به اين بت‌شكني دست زدند و فرقه مشائيه را رسوا كردند به سهم خود تشكر مي‌كنم.
 
افضل‌الجهاد كلمه حق عند سلطان جائر
 
دكتر سيدحميد روحاني
 

نامه حضرت امام

iranemoaser.com

کتاب نهضت امام خمینی

iranemoaser.com

نقد کتاب

iranemoaser.com

گفتنی ها و دانستنی ها

گفتنی ها و دانستنی ها