کلام حضرت امام

iranemoaser.com

روزشمار انقلاب اسلامی

iranemoaser.com

مسئله فلسطین

iranemoaser.com

چاپ
شناسه خبر : 214
93/12/4 - 14:38 - 2015-2-23 13:38:44
هشدار به نامه‌پراکنی‌های احمدی‌نژاد
 
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید حمید روحانی
 
در اين برهه بحراني كه جهان جهانخواران در آتش خشم و خروش كاخ برانداز توده‌‌های مستضعف مي‌سوزد، آرامش و امنيت و همدلي و همياري ملت ايران، رشك بدخواهان و خشم و كين دشمنان را برانگيخته و آنان را در راه ايجاد ناآرامي و تشنج به توطئه‌هاي هرچه بيشتر و گسترده‌تر واداشته است. 
مقام معظم رهبري با توجه به اهميت و عظمت اين امنيت و آرامش باشكوه ايران، به عموم ملت ـ به ويژه مسئولان بلندپايه نظام كشور ـ‌ هشدار دادند كه از هرگونه رفتار، كردار و گفتاري كه به فضاي آرام و آرامش‌بخش كشور آسيب برساند و مايه التهاب جامعه شود خودداري ورزند. 
هنوز بيش از چند روزي از اين رهنمود حكيمانه مقام رهبري نگذشته است كه مي‌بينيم جناب احمدي‌نژاد نامه خود به رييس محترم قضايي را رسانه‌اي كرد و به دنبال آن اعلام داشت "... مطمئنا با سركشي به زندان‌ها و برخي از دادگاه‌ها، نحوه اجراي اصول قانون اساسي و رعايت حقوق اساسي ملت را مورد بررسي قرار داده و گزارش آن را به ملت بزرگ و مقام معظم رهبري تقديم خواهم كرد..."!!
در مورد اين جريان يادآوري چند نكته بايسته است:‌
1ـ زينهار از اين‌كه اين نامه‌پراكنی و خط و نشان كشيدن، به معناي ناديده گرفتن آگاهانه و عامدانه هشدار مقام عظماي ولايت باشد كه حكم سخت و شديدي بر آن بار مي‌شود، چنان‌كه از معصومين ـ‌ عليهم‌السلام ـ به ما رسيده است: الراد عليهم كالراد علينا و الراد علينا كالراد علي الله فهو في حدالكفر
2ـ ديرزمانيست كه زمزمه‌هايي به گوش مي‌رسد كه اگر روزي جناب احمدي‌نژاد دريابد كه پس از پايان دهمين دوره رياست جمهوري، ديگر براي او و همدستانش در نظام جمهوري اسلامي جايگاهي نيست، پيش از پايان اين دوره، ايران را به آشوب مي‌كشد و مي‌كوشد كه همه را با خود غرق كند! زينهار از اين‌كه با اين نامه‌پراكني‌ها‌ و خط و نشان كشيدن‌ها بخواهد برنامه شوم فتنه و ناآرامي و تشنج را كليد بزند كه در اين صورت سرنوشت شوم و نكبت‌بار بني‌صدر در انتظار او خواهد بود. 
ملت قهرمان‌پرور و آگاه ايران، تاكنون رويدادهايي مانند آشوب خونين منافقين به رهبري رجوي را از سرگذرانده، موج خانمانسوز باند منتظري و مهدي هاشمي را فرونشانده و حوادث شومي مانند بلواي كردستان، گنبد و نقده، حزب خلق مسلمان، جنگ تحميلي، ترورهاي داخلي و فتنه شوم 88 را پشت سر گذاشته است و از آن بيدهايي نيست كه با اين بادها بلرزد. 
3ـ جناب احمدي‌نژاد اگر به راستي دنبال گزارش به پيشگاه ملت ايران است، چرا و چگونه در برابر پرسش‌هاي اساسي نمايندگان ملت، با شيوه‌اي ناموزون و دور از شأن يك رئيس‌جمهور مردمي، طفره رفت و با استهزاي نمايندگان مردم از مجلس گريخت؟ چرا درباره تورم شديد، گراني‌هاي لجام‌گسيخته و كمرشكن، افزايش سرسام‌آور نرخ ارز و طلا گزارشي به پيشگاه ملت تقديم نمي‌كند؟ و توضيح نمي‌دهد؟ آيا اين سوء مديريت يا سوء استفاده برخي از دولتمردان است كه مشكلات اقتصادي به بار آورده است؟ آيا راست است كه برخي از مقامات دولتي براي آن كه مقام معظم رهبري و ملت استوار و پايدار ايران را به زانو درآورند و به مذاكره با شيطان بزرگ وادارند اين مشكلات زندگي بربادده اقتصادي را آفريده‌اند؟ 
4ـ آيا با پيش كشيدن بازديد از زندان اوين و گزارش آن به ملت، مي‌توان مردم را سرگرم كرد و پرسش‌هاي اساسي و حياتي آنان را بي‌پاسخ گذاشت؟ آيا با اين گونه جريان‌ها مي‌توان معضل اشتغال و مشكل بيكاري جوانان را به دست فراموشي سپرد؟ آيا از ديد جناب احمدي‌نژاد ملت تنها در مشايي و بقايي و رحيمي و جوانفكر و... خلاصه مي‌شود؟ آيا با رفتن جوانفكر به زندان اوين ملتي به زندان كشيده شده است؟! آیا بناست ملت، کشور، قانون، اسلام و انقلاب برای این باند قربانی شوند؟!
5ـ آيا اين خبر واقعيت دارد كه برخي از دولتمردان براي انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري خيز برداشته و بودجه مملكت را در راه خريد رأي به انحصار درآورده‌اند و برآنند كساني را كه به معارضه برخيزند و يا به اعتراض و انتقاد بپردازند با حربه‌هاي كثيف اتهام و افترا از صحنه بيرون برانند؟ اميدوارم كه چنين مباد، زيرا چنان‌كه در بند 2 اشاره شد عرض خود مي‌برند و زحمت ما مي‌دارند. 
ان ربك لبالمرصاد ـ والله من ورائهم محيط

کلید واژه ها

نامه حضرت امام

iranemoaser.com

کتاب نهضت امام خمینی

iranemoaser.com

نقد کتاب

iranemoaser.com

گفتنی ها و دانستنی ها

گفتنی ها و دانستنی ها