کلام حضرت امام

iranemoaser.com

روزشمار انقلاب اسلامی

iranemoaser.com

مسئله فلسطین

iranemoaser.com

چاپ
شناسه خبر : 117
93/11/29 - 10:21 - 2015-2-18 10:21:33
روزشمار انقلاب اسلامی
 
 پنجشنبه ـ 21دی ماه 1357
 
- پليس تهران تظاهرات صورت گرفته در سطح شهر را چنين گزارش داد: ساعت 10:30 در خيابان خواجه نظام‌الملك و شارق، ساعت 11:30 در امامزاده حسن، ساعت 21:30 در اكثر محلات جنوب شهر و روي پشت‌بام‌ها. 
- امام در محل اقامت خود در حومه پاريس با خبرنگاران آسيايي، اروپايي و امريكايي مصاحبه كردند و به سؤالات آنان پاسخ گفتند. ايشان در پاسخ به اين سؤال كه «سياست دولت جمهوري اسلامي در مورد آزادي زنان، پيكار با بي‌سوادي و سينماها چه خواهد بود» فرمودند جبران خرابي‌هاي شاه تا مدت‌ها طول خواهد كشيد و افزودند ما به زنان و مردان آزادي خواهيم داد، سينماها كه در خدمت فساد بودند در جمهوري آينده در خدمت صلاح ملت خواهند بود و با بي‌سوادي به نحو احسن مبارزه خواهد شد. امام همچنين در پاسخ سؤالي در مورد شانس دولت بختيار فرمودند كه دولت بختيار غير قانوني است و شانسي ندارد. 
- بنابر گزارش روزنامه كيهان گروه‌هايي از مردم چالوس هنگام خروج از مسجد هدف تيراندازي مأموران قرار گرفتند و 2 نفر مجروح شدند.
- بعد از ظهر امروز شماري از اهالي بخش لالي- از توابع مسجدسليمان- تظاهراتي عليه رژيم برپا كردند و در نهايت در پي تيراندازي مأموران 3 نفر به شهادت رسيدند. 
 
 

نامه حضرت امام

iranemoaser.com

کتاب نهضت امام خمینی

iranemoaser.com

نقد کتاب

iranemoaser.com

گفتنی ها و دانستنی ها

گفتنی ها و دانستنی ها