پیشینه سیاه «اسلام ایرانی»۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱

image_print

پیشینه سیاه «اسلام ایرانی»ـ سخنرانی دکتر سید حمید روحانی در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه اصفهان در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱

حجت‌الاسلام والمسلمين دكتر سيدحميد روحاني طي نطقي در جمع اساتيد و دانشجويان دانشگاه اصفهان در بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال جاری، به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (سلام‌الله عليها) و تقارن آن با زادروز امام خميني (اعلي‌الله مقامه) ضمن بررسي زندگي آن بانوي بزرگ اسلام و الهام‌پذيري امام از مكتب فاطمه، ولايت‌مداري را يكي از محورهايي دانستند كه در زندگي حضرت فاطمه و امام خميني، جايگاه ويژه، برجسته و با اهميتي داشت و آن بزرگواران در راه استواري ولايت و امامت رنج‌ها برده و مورد ظلم‌ها قرار گرفتند.

دكتر روحاني افزودند تمام ستم‌هايي كه در طول تاريخ بر امامان معصوم (عليهم‌السلام) و پيروان راستين آنان روا داشته شد، بيشتر از سوي كساني بود كه با اصل ولايت و امامت سر ناسازگاري داشتند. امروز نيز كساني كه از اسلام ايراني و جمهوري ايراني دم مي‌زنند دانسته يا ندانسته در خط شيطاني مخالفان ولايت و امامت حركت مي‌كنند.

دكتر روحاني در ادامه يادآور شدند كه فراماسون‌ها در پي جنگ اول جهاني براي رويارويي با اسلام ناب محمدي (ص) كه همانا اسلام ولايت و امامت است از يك سو به ترويج انديشه‌هاي ناسيوناليستي و نژادپرستانه برخاستند و پان ايرانيسم، پان تركيسم، و پان عربيسم را مطرح كردند و از سوي ديگر تلاش كردند با طرح اسلام تركي، اسلام عربي، اسلام ايراني، اتحاد اسلامي را ازميان ببرند و در هر كشوري از كشورهاي اسلامي، اسلامي من‌درآوري و آميخته با فرهنگ نژادپرستانه را جايگزين اسلام راستين و اسلام ناب محمدي سازند. از اين رو، آن‌گاه كه عناصر فراماسونري و دست‌پرورده‌هاي انگليسي و صهيونيستي در تركيه و عربستان به قدرت رسيدند هركدام از آنان تلاش كردند يك اسلام مسخ شده را بر مردم مسلمان تحميل كنند. در عربستان وهابيت را به نام اسلام حاكم كردند، در تركيه همراه با به رسميت انداختن اسلام به مردم مسلمان فشار آوردند كه حتي نمازشان را تركي بخوانند تا از زبان قرآن كه زبان رسمي همه مسلمانان است بيگانه شوند و به بيراهه كشيده شوند. در ايران نيز با تز جدايي دين از سياست، «اسلام منهاي روحانيت» و اسلام ايراني با اصل ولايت به رويارويي برخاستند. امروز نيز با طرح «اسلام ايراني» «جمهوري ايراني» «مكتب ايراني» و… تلاش مي‌شود كه با اصل ولايت و امامت مقابله شود و راه و خط امام به بن‌بست برسد ليكن بيداري و بصيرت مردم ايران و هشياري مقام معظم رهبري اين توطئه را همانند ديگر توطئه‌هاي استكبار جهاني و صهيونيسم بين‌المللي خنثي مي‌كند و مكروا و مكرالله والله خيرالماكرين.

اين افتخار براي ملت سربلند و قهرمان‌پرور ايران در تاريخ جاويدان است كه توطئه سهمگيني را كه از سوي منحرفان آغاز شده بود كه به مراتب از فتنه سال ۸۸ خطرناك‌تر و كوبنده‌تر بود، با بصيرت و صلابت خود درهم شكست و دوستداران «ملت اسرائيل» و سردمداران تز ننگين «اسلام ايراني» را ناگزير ساخت كه لجام در كام كشند و از بيم واكنش ملت آگاه و روشن‌ضمير ايران عقب‌نشيني كنند و از ادامه توطئه باز بمانند و دريابند كه اين‌گونه نقشه‌ها و نيرنگ‌ها در كشور انقلابي ايران راه به جايي نمي‌برد، تنها «عرض خود مي‌برند و زحمت ما مي‌دارند»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *